top of page

O mnie

portret Róży Kędzierskiej-Góźdź

Studio APSARA nie jest otwarte każdego dnia, ani w regularnych godzinach. Staram się zapewniać moim klientom jak najwięcej komfortu, dlatego dostosowuję godziny pracy do ich indywidualnych preferencji. Każda sesja zdjęciowa jest odrębnym, nakierowanym na konkretnego klienta przedsięwzięciem. 

W pierwszej kolejności, wspólnie z moimi klientami określamy ich oczekiwania – jak wyobrażają sobie swoje własne zdjęcia, jaki efekt końcowy najbardziej ich usatysfakcjonuje.  Na tej podstawie powstaje wstępna koncepcja sesji. Przedstawiam klientom różne warianty i propozycje, często wzajemnie wymieniamy inspiracje. Zdarza się, że zgłaszające się do mnie osoby od razu „wiedzą czego chcą”. Z reguły jednak pomagam moim klientom w doborze garderoby i rekwizytów. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o ogólną choreografię, fryzury czy makijaż. Wszystkie powyższe elementy dookreślają indywidualnie opracowywaną scenografię oraz oświetlenie. Właśnie dlatego niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja; której można dokonać drogą telefoniczną, mailową, za pośrednictwem FB, albo formularza znajdującego się na stronie www. 

Posiadam wysokiej klasy aparaty, obiektywy i sprzęt oświetleniowy oraz szeroką gamę teł fotograficznych, mebli, ubrań i atrybutów tematycznych ciągle aktualizowanych pod kątem aktualnych trendów, a także bezpieczeństwa i komfortu uczestników sesji. Nie tylko najwyższej jakości sprzęt fotograficzny, szeroki wachlarz rekwizytorium, ale i wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwalają mi wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki – grafikiem ze specjalizacją z fotografii

i druku cyfrowego. Posiadam biegłą znajomość technologii fotograficznej oraz środowiska komputerowego związanego

z graficzną fotoedycją. Specyfika i aparatura studyjna, w tym obsługa i nadzór nad studiem fotograficznym wpisują się

w moją codzienną pracę.

 

Niewątpliwym wyróżnieniem była publikacja mojej pracy Dragonfly (portret/fotografia glamour) przez włoską redakcję „Vogue’a” (marzec 2016).

W 2017 roku otworzyłam własne, niezależne atelier fotograficzne APSARA. Studio działa nieprzerwanie po dziś dzień, stanowiąc płaszczyznę współpracy tyleż komercyjnej (osoby prywatne, firmy, instytucje samorządowe),

co obszar poszukiwań

i zainteresowań artystycznych.

Fotografia była największą pasją mojej młodości. Związałam z nią moje wykształcenie, obecnie wiążę karierę zawodową. Przez wiele lat dążyłam do osiągnięcia poziomu profesjonalisty, eksperta w tej dziedzinie. Zarówno jeśli chodzi

o praktyczne umiejętności,

jak i aktualizowanie wiedzy branżowej.

bottom of page